Gallery Tyzengauz Rambler's Top100
home
malarzy
contact
home
wystawy
malarzy
contact


WYSTAWY
2007/2008
 
10/ 2007 wystawa "Zycioryc" Petra Bogdanova , Minsk
05.11.2007-
26.11.2007
wystawa Heleny Syniewich , Szczuczyn
2006/2007
09/ 2006 wystawa "Ceplo koloru" Wasilija Kostuczenko , Minsk
19.09.2006-
22.09.2006
wystawa prac studenckich z nagody 15-lecia wydzialu Sztuk Pieknych uniwersytetu Grodzienskiego
10/ 2006 wystawa gobeliny Swetlany Barankowskiej "Zemia pod bialymi skrzydlami', Witebsk
11/ 2006 Krajobrazy Valentyny Brysacz
12/ 2006 Jan Pereginec - grafika "Grodno z tamtych chasow", kowalstwo
12/ 2006 Wystawa zbiorowa z nagody szesciolecia galerii Tyzenhauza pod kierownictwem Galiny Soroki
01/ 2007 Wystawa jubileuszowa Wladzimira Kislaga
02/ 2007 Wystawa indywidualna Wasilija Martynczuka "Spojrzenie", malarstwo, ceramika, rzezba
02/ 2007 Wystawa zbiorowa mlodych plastykow, absolwentow wydzialu sztuk pieknych uniwersytetu Grodzienskiego Wiaczeslawa Panowa, Sergiusza Juriewa, Aleksandra Pogorzelskiego, malarstwo, rzezba
03/2007 Trzecia wystawa indywidualna G. Pitsko. Krajobrazy
04/2007 Wystawa ikony prawoslawnej Urija Sergeja
2005/2006
09/ 2005 Wystawa zbiorowa "Impression" zwiazku plastykow na Bialorusi
10/ 2005 Sergej Shemet "Szukajac blekitna ptuszke", malarstwo
11/ 2005 Mariana Skomoroszczenko, Segiusz Aliksiiewicz "Debiut", foto
12/ 2005 Tatiana Kozik "Ptuszyny raj", gobiliny
01/ 2006 wystawa do 25lecia grodzienskiego teatru lalek
02/ 2006 Vasilij Martynchuk " Formula milosci" ceramika, malarstwo, rzezba  
03/ 2006 Sergej i Anton Cybizov "Pendzlem a piorem" malarstwo, grafika
04/ 2006 Andrej Sturejko "Niewidocznà obecnosc" , malarstwo
05/ 2006 Ales i Igor Maroczkiny "Dyialog", malarstwo
2004/2005
09/ 2004 "bialy, bialy dzien" : Vladimir Bludnikov - litagrafia, Mark Maksimowicz - wycinanka
10/ 2004 Iwan i Anna Klimenko "Lato w jesieni" szuka dekoracyjna  
11/ 2004 Olga Buhovka " Jesienna fermata . Poswiecenie miastu, nad kturym leci moja muzyka kolorow", malarstwo
12/ 2004 Aleksandr Boldakov "Wegetacja"malarstwo, instalacja
01/ 2005 Waclaw Sporski, "Rocznik koguta", mflfrstwo
02/ 2005 Vasilij Martynchuk " Rytm"malarstwo, rzezba, ceramika
03/ 2005 Mikola Beluga, malarstwo, Polska
03/ 2005 Andrej Sturejko "Dwunascie miesiencow jednego roku", malarstwo
04/ 2005 Anna Syliwonczyk, "Kolorowe sny", malarstwo
04/ 2005 Aleksandr Ovchinnikov "Szkicy ze wsi", malarstwo, grafika
05/ 2005 Petr Janushkevich " Dzien aniola", malarstwo
2003/2004
09/ 2003 Anatolij Skomoroszczenko, malarstwo  
11/ 2003 Valentyna Brysach "Mile krajobrazy rodnego kraju", malarstwo
12/ 2004 Svetlana Barankovskaja "Krywiczanka", gobiliny
02/ 2004 Sergej Konnik , origami
03/ 2004 Jegor Kotkin, batyk, W. Peszkun, malarstwo. "Wiosna. Zmiany. Nowe imiona"
04/ 2004 Ales Maraczkin "Moja Atlantyda", malarstwo
05/ 2004 Jewgeniusz Mateusz, kaligrafia
2002/2003
 
09/ 2002 wystawa zbiorowa "Trzy W", foto, garfika
11/ 2002 Mikolaj Skliar, rzezba
12/ 2002 Vladimir Churavski "Moj rodny kraj" , malarstwo
01/ 2003 Dmitri Kuznecov "Metamorfozy", malarstwo
02/ 2003 wystawa indywidualna W. Kaczana, „Pod bialymi skrzydlami”, malarstwo, Minsk
03/ 2003 wystawa indywidualna Leonida Medwiedskiego „Ona...”, portrety kobiece, malarstwo, Witebsk
04/ 2003 wystawa zbiorowa plastykow z Witebska  
05/ 2003 Wladimir Sidziakin "Kwiaty" , malarstwo  
2001/2002
 
10/ 2001 wystawa indywidualna Waclawa Sporskiego „Potajemny swiat”, malarstwo  
11/ 2001 Andrej Filipovich "Post factum", malarstwo  
12/ 2001 wystawa malarza z Witebsku Leonid Medvedskij "Kompozycja ..."  
01/ 2002 wystawa indywidualna Ruslana Karczauli „Surrealistyczny sen”, malarstwo  
02/ 2002 Nikolaj Paszkiewich , malarstwo, USA  
03/ 2002 wystawa indywidualna „Widoki jednego lata ”, A.Bogustow, malarstwo  
04/ 2002 "Kwanografia" zbiorowa wystawa instalacji oraz malarstwa Jan Rusaczek, Elena Rusachek, Aleksandr Boldakow, Ewgenij Zewnow  
05/ 2002 wystawa zbiorowa, Maryna Dubowik, malarstwo, K. Zubanow, plastyka mala, Ros  
2000/2001
 
11/ 2000 zbiorowa wystawa kobiet „Swiat oczyma kobiety”- Pierwsza wystawa w Galerii Tyzenhausa pod kierownictwem Galiny Soroki  
12/ 2000 wystawa indywidualna Dmitryja Iwanowskiego, pejzaz, martwa natura
01/ 2001 wystawa indywidualna Wladimira Sidziakina, malarstwo
02/ 2001 wystawa zbiorowa „trzy Ja”, trzech absolwentow wyzszego liceum sztuki – Olgi Buchowki, Wladimira Skomoroszczenki, Darji Jaskiewicz, malarstwo
03/ 2001 wystawa zbiorowa Towarzystwa Majstrow Bialorusi, malarstwo, rzezbia
04/ 2001 wystawa grafiki wspolczesnej Konstantyna Boryna
05/ 2001 wystawa indywidualna G.Piscko, pejzaz, malarstwo
 
home
artists
contact
Rambler's
Top100
©
2006